MSI PRO Z890-P WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA
- TootjadMSI
- Mudel: PRO Z890-P WIFI
- Saadavus: 5
-
256€
MSI PRO Z890-P WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 UDIMM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross height (mm) | 342 mm |
| Gross weight | 1.77 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 56.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO Z890-P WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 UDIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00641592 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

